uc_dropdown_attributes (6.x-1.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Required
km: ទាមទារ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: OK
km: យល់ព្រម

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: String
km: ខ្សែអក្សរ
