uc_dropdown_attributes (6.x-1.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Required
nn: Påkrevd

en: Save
nn: Lagre

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: String
nn: Streng

en: Choose
nn: Vel
