uc_dropdown_attributes (6.x-1.4) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Save
vi: Lưu

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: String
vi: Chuỗi

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Choose
vi: Chọn

en: Please select
vi: Vui lòng chọn

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
