uc_dropdown_attributes (6.x-1.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Required
be: Абавязкова

en: Save
be: Захаваць

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Dependencies
be: Залежнасці
