uc_dropdown_attributes (6.x-1.5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ca: Atribut

en: Required
ca: Necessari

en: Save
ca: Desa

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Choose
ca: Tria

en: Please select
ca: Seleccioneu

en: Dependencies
ca: Dependències
