uc_dropdown_attributes (6.x-1.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Required
da: Obligatorisk

en: Save
da: Gem

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Choose
da: Vælg

en: Please select
da: Vælg venligst

en: Dependencies
da: Afhængigheder
