uc_dropdown_attributes (6.x-1.6) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
fr: Attribut

en: Required
fr: Requis

en: Save
fr: Enregistrer

en: This field is required.
fr: Ce champ est requis.

en: Choose
fr: Choisir

en: Please select
fr: Veuillez sélectionner

en: Dependencies
fr: Dépendances
