Dropdown Attributes (6.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: Required
sk: Povinné

en: Save
sk: Uložiť

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Choose
sk: Vybrať

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: Dependencies
sk: Závislosti
