UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: 1 day
cs: 1 den

en: Transaction key
cs: Transakční klíč

en: Payment details
cs: Podrobnosti platby

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: API Login ID and Transaction Key
cs: Přihlašovací ID k API a klíč transakce

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
cs: Uveďte pouze testovací účet pro vývojáře, pokud jste přihlášení ke svému účtu přes https://test.authorize.net.<br/>Upravte na pravé transakce, až budete připraveni ke zpracování reálných plateb.

en: Live transactions in a live account
cs: Skutečné transakce ve skutečném účtu

en: Test transactions in a live account
cs: Testovací transakce ve skutečném účtu

en: Developer test account transactions
cs: Transakce v testovacím účtu pro vývojáře

en: cURL error: @error
cs: cURL chyba: @error

en: Not configured, see below.
cs: Není nastaveno, viz níže.

en: You have specified a non-existent directory.
cs: Určená složka neexistuje.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
cs: Do složky není možné zapisovat, ověřte nastavení práv složky.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
cs: Ze složky není možné číst, ověřte nastavení práv složky.

en: Account number
cs: Číslo účtu

en: Account name
cs: Název účtu
