UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Transaction key
el: Κλειδί συναλλαγής

en: Payment details
el: Λεπτομέρειες πληρωμής

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 20 minutes
el: 20 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 45 minutes
el: 45 λεπτά

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: 4 hours
el: 4 ώρες
