UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Transaction key
lt: Sandorio raktas

en: Payment details
lt: Mokėjimo informacija

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: API Login ID and Transaction Key
lt: API Prisijungimo ID ir Sandoriu raktas

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
lt: Nurodoma tik gamybos bandymo paskyrose jei prie paskyros prisijungsite per https://test.authorize.net.<br/>Nustatykite į Tiesioginį pervedimą kai sistema bus paruošta naudojimui

en: Live transactions in a live account
lt: Tiesioginis pervedimas į sąskaita

en: Test transactions in a live account
lt: Testinis pervedimas į sąskaita

en: Developer test account transactions
lt: Gamintojo bandomasis sąskaitos pervadimas

en: cURL error: @error
lt: cURL klaida: @error

en: Not configured, see below.
lt: Nenustatytas, žiūrėkite žemiau.

en: You have specified a non-existent directory.
lt: Jūs pasirinkote neegzistuojantį katalogą.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
lt: Neįmanoma įrašyti į katalogą, prašome patikrinti katalogo leidimus.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
lt: Neįmanoma skaityti katalogo, prašome patikrinti katalogo leidimus.
