UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Transaction key
lv: Transakcijas atslēga

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: eCheck
lv: eČeks

en: Not configured, see below.
lv: Nav nokonfigurēts, skatīt zemāk.

en: You have specified a non-existent directory.
lv: Jūs esat norādījuši neeksistējošu katalogu

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
lv: Nav iespējams ierakstīt katalogā, lūdzu pārbaudiet kataloga pieejas tiesības.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
lv: Nav iespējams nolasīt no kataloga, lūdzu pārbaudiet kataloga pieejas tiesības.

en: Payment failed: @message
lv: Maksājums nesekmīgs: @message
