UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Transaction key
nl: Transactiesleutel

en: Payment details
nl: Betalings details

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 20 minutes
nl: 20 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 45 minutes
nl: 45 minuten

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: 4 hours
nl: 4 uur

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: eCheck
nl: eCheque

en: API Login ID and Transaction Key
nl: API Inlognaam en transactiesleutel

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
nl: specificeer slechts een ontwikkelaars testaccount wanneer u op uw account inlogt via https://test.authorize.net.<br/>Pas de instellingen aan live transacties aan wanneer u klaar bent om echte betalingen te verwerken.

en: Live transactions in a live account
nl: Echter transacties in een live account

en: Test transactions in a live account
nl: Test transacties met een live account

en: Developer test account transactions
nl: Transacties in een test-account voor ontwikkelaars

en: cURL error: @error
nl: cURL fout: @error

en: Not configured, see below.
nl: Niet geconfigureerd, zie hieronder.

en: You have specified a non-existent directory.
nl: U hebt een niet bestaande map opgegeven.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
nl: Kan niet schrijven naar deze map, gelieve de rechten te verifiëren.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
nl: Kan niet lezen van deze map, gelieve de rechten te verifiëren.

en: Payment failed: @message
nl: Betaling gefaald: @message
