UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Transaction key
pt: Chave da transação

en: Payment details
pt: Detalhes do pagamento

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamentos

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: eCheck
pt: cheque eletrônico

en: Test transactions in a live account
pt: Transações de teste em uma conta real

en: Developer test account transactions
pt: Conta de teste de transações do desenvolvedor

en: cURL error: @error
pt: Erro cURL: @error

en: Not configured, see below.
pt: Não configurado, veja abaixo.

en: You have specified a non-existent directory.
pt: Você especificou um diretório que não existe.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
pt: Não foi possível escrever no diretório. Favor verificar permissões.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
pt: Não foi possível ler do diretório. Favor verificar as permissões.

en: Payment failed: @message
pt: Falha no pagamento: @message
