UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ro: Renunţă

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Transaction key
ro: Cheie tranzacţie

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: eCheck
ro: Cec online
