UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
ru: Отменить

en: 1 hour
ru: 1 час

en: 1 day
ru: 1 день

en: Account type
ru: Тип учётной записи

en: Transaction key
ru: Транзакционный ключ

en: Payment details
ru: Подробности платежа

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 10 minutes
ru: 10 минут

en: 15 minutes
ru: 15 минут

en: 20 minutes
ru: 20 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 45 minutes
ru: 45 минут

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: 4 hours
ru: 4 часа

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: API Login ID and Transaction Key
ru: API Login ID и Transaction Key

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
ru: Укажите только тестовую учетную запись разработчика, если вы заходите на сайт через  https://test.authorize.net.<br/> Перейдите к живым операциям, когда начнете обрабатывать реальные платежи.

en: Live transactions in a live account
ru: "Живые" операции в "живой" учетной записи

en: Test transactions in a live account
ru: Тестовые операции в "живой" учетной записи

en: Developer test account transactions
ru: Операции в тестовой учетной записи разработчика

en: Not configured, see below.
ru: Не установлен, см. ниже.

en: You have specified a non-existent directory.
ru: Вы указали не существующий каталог.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
ru: Запись в каталог невозможна, проверьте права доступа к каталогу.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
ru: Чтение из каталога невозможно, проверьте права доступа к каталогу.

en: Bank
ru: Банк

en: Account number
ru: Номер счета

en: Account name
ru: Название счета

en: Bank account number
ru: Номер банковского счета

en: Payment amount
ru: Сума платежа
