UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Transaction key
sk: Transakčný kľúč

en: Payment details
sk: Detaily platby

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 20 minutes
sk: 20 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 45 minutes
sk: 45 minút

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 4 hours
sk: 4 hodiny

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Not configured, see below.
sk: Nie je nastavené, viď nižšie.

en: You have specified a non-existent directory.
sk: Určili ste neexistujúci adresár.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
sk: Do adresára nie je možné zapisovať, prosím overte nastavenia jeho práv.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
sk: Z adresára nie je možné čítať, prosím overte nastavenia jeho práv.
