UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: 1 hour
tr: 1 saat

en: 1 day
tr: 1 gün

en: Transaction key
tr: İşlem kodu

en: Payment details
tr: Ödeme ayrıntıları

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: eCheck
tr: Posta çeki

en: Not configured, see below.
tr: Yapılandırılamadı, aşağıya bakınız.
