UC eCheck.Net (6.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Transaction key
vi: Chìa khóa giao dịch

en: Payment details
vi: Chi tiết thanh toán

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Not configured, see below.
vi: Chưa cấu hình, xem bên dưới.
