Echopay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Unknown error
fi: Tuntematon virhe

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
fi: Suorita luottokorttimaksut käyttäen AIM tai Authorize.net palvelua

en: Credit card payment declined: @message
fi: Luottokorttimaksu hylätty: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
fi: Tyyppi: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
fi: HYVÄKSYTTY

en: REJECTED
fi: HYLÄTTY

en: Address (Street) matches, ZIP does not
fi: Katuosoite täsmää, mutta postinumero ei

en: Retry – System unavailable or timed out
fi: Kokeile uudestaan - Palvelu ei ole saatavilla tai pyyntö aikakatkaistiin

en: Not Processed
fi: Ei käsitelty
