Echopay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: Match
gl: Coincide

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: AVS error
gl: Erro AVS

en: No Match
gl: Non coincide

en: Not Processed
gl: Non procesado
