Echopay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Match
pl: Pasuje

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Service not supported by issuer
pl: Usługa nie obsługiwana przez wystawcę

en: No Match
pl: Nie pasuje
