Echopay Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: Match
ru: Соответствует

en: Credit
ru: Кредит

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Unknown error
ru: Неизвестная ошибка

en: This information is required for Ubercart to interact with your payment gateway account.  It is different from your login ID and password and may be found through your account settings page.
ru: Данная информация требуется Ubercart для взаимодействия с вашей учётной записью в платежном центре. Она отличается от логина и пароля и может быть найдена на странице настройки учётной записи.

en: Type: @type<br />ID: @id
ru: Тип: @type<br />ID: @id

en: ACCEPTED
ru: ОДОБРЕНО

en: REJECTED
ru: ОТКАЗАНО

en: CVV match: @cvv
ru: CVV совпало: @cvv

en: AVS error
ru: Ошибка AVS

en: Retry – System unavailable or timed out
ru: Повтор - система недоступна или истекло время ожидания

en: Service not supported by issuer
ru: Услуга не поддерживается эмитентом

en: No Match
ru: Не совпадает

en: Not Processed
ru: Не обработан
