ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: You must enter a valid e-mail address.
af: U moet 'n geldige e-posadres kies.

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Confirm password
af: Bevestig wagwoord
