ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: E-mail address
bn: ই-মেইল ঠিকানা

en: Confirm password
bn: পাসওয়ার্ড নিশ্চিত করুন
