ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: You must enter a valid e-mail address.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Confirm password
dz: ཆོག་ཡིག་ངེས་དཔྱད་འབད་
