ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: You must enter a valid e-mail address.
el: Πρέπει να δώσετε μια έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Saved addresses
el: Αποθηκευμένες διευθύνσεις

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
el: Πληροφορίες για την παραγγελία σας θα σταλούν στην παρακάτω διεύθυνση e-mail του λογαριασμού σας.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
el: <b>Διεύθυνση e-mail:</b> @email (<a href="!url">επεξεργασία</a>)

en: Confirm e-mail address
el: Επιβεβαίωση διεύθυνσης e-mail

en: Confirm password
el: Επιβεβαίωση συνθηματικού

en: Enter your billing address and information here.
el: Εισάγετε την διεύθυνση και τις πληροφορίες για την χρέωση των προϊόντων.
