ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
eu: Helb. elek.

en: Username
eu: Erabiltzailearen izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Confirm password
eu: Baieztatu pasahitza
