ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: You must enter a valid e-mail address.
fi: Sinun täytyy syöttää kelvollinen sähköpostiosoite.

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Countries
fi: Maat

en: Saved addresses
fi: Tallennetut osoitteet

en: Apply to order
fi: Käytä tilaukseen

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
fi: Tilauksen tiedot lähetetään allaolevaan käyttäjätilin sähköpostiosoitteeseen.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
fi: <b>Sähköpostiosoite:</b> @email (<a href="!url">muokkaa</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
fi: Syötä voimassaoleva sähköpostiosoite tätä tilausta varten tai <a href="!url">klikkaa tästä</a> ja kirjaudu olemassaolevalle tilille ja palaa kassalle.

en: Confirm e-mail address
fi: Vahvista sähköpostiosoite

en: Confirm password
fi: Vahvista salasana

en: Passwords must match to proceed.
fi: Salasanojen täytyy olla yhteensopivat mennäksesi eteenpäin.

en: New account details
fi: Uuden tilin tiedot

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
fi: <b>Valinta.</b> Uudet asiakkaat voivat syöttää asiakastilitiedot.<br />Me luomme ne teille jos mitään tietoja ei syötetä.

en: The e-mail address did not match.
fi: Sähköpostiosoite ei täsmää.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
fi: Sähköpostiosoitteellasi on jo tili. Syöttämiäsi uusia tietoja ei huomioida.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
fi: Käyttäjänimi %name on varattu. Ole hyvä ja syötä eri nimi tai jätä kenttä tyhjäksi (käyttäjänimeksi tulee sähköpostiosoite)

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
fi: Syötetyt salasanat eivät olleet yhteensopivia. Yritä uudelleen.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
fi: Anna tuntemattomien asiakkaiden määritellä uusi käyttäjätilinimi

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
fi: Anna tuntemattomien asiakkaiden määritellä uudelle käyttäjätilille salasana.

en: New account details help message
fi: Uuden käyttäjätilin tietojen aputeksti

en: Enter your billing address and information here.
fi: Syötä laskutusosoite ja tiedot tähän.

en: No countries found.
fi: Maita ei löydetty.
