ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: You must enter a valid e-mail address.
gl: Debe introducir un enderezo de correo-e correcto.

en: E-mail address
gl: Enderezo de correo-e

en: Confirm password
gl: Confirmar o contrasinal
