ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
he: כתובת דוא"ל

en: Username
he: כינוי

en: Password
he: ססמה

en: You must enter a valid e-mail address.
he: חובה להכניס כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
he: הכנס/י כתובת אימייל תקינה להזמנה זו או <a href="!url">לחץ/י כאן</a> להרשמה עם משתמש קיים וחזרה לתשלום.

en: Confirm password
he: אשר סיסמא

en: Enter your billing address and information here.
he: הכנס/י כאן כתובת ומידע בקשר לתשלום.
