ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: E-mail
hu: Email

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Terms and Conditions
hu: Felhasználói szerződés

en: You must enter a valid e-mail address.
hu: Érvényes email címet kell megadni.

en: E-mail address
hu: Email cím

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Countries
hu: Országok

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Saved addresses
hu: Elmentett címek

en: Apply to order
hu: Alkalmazás a rendeléshez

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
hu: A megrendelési információk a felhasználói fiókban megadott email címre lesznek elküldve.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
hu: <strong>E-mail cím:</strong> @email (<a href="!url">szerkesztés</a>)

en: Confirm e-mail address
hu: Email cím megerősítése

en: Confirm password
hu: Jelszó megerősítése

en: Passwords must match to proceed.
hu: A két jelszónak egyeznie kell.

en: New account details
hu: Az új fiók adatai

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
hu: <b>Opcionális.</b> Az új vevők tetszőleges fiókadatokat adhatnak meg.<br />Ha nincsenek értékek beírva, létrehozzuk ezeket.

en: The e-mail address did not match.
hu: Az email cím nem felelt meg.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
hu: Már létezik egy fiók ezzel az e-mail címmel. A bevitt adatok nem lesznek érvényesek.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
hu: %name felhaszálónév már foglalt. A mező üresen hagyásával a felhasználónév meg fog egyezni az e-mail címmel.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
hu: A megadott jelszavak nem egyeznek.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
hu: Új felhasználó létrehozásának engedélyezése regisztráció nélkül.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
hu: Új jelszó megadásának engedélyezése a regisztráció nélküli vevőknek.

en: New account details help message
hu: Új felhasználó részletes adatainak súgó oldala

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
hu: Itt lehet megadni az új felhasználó adatainak keretében megjelenő súgó üzenetet.

en: Enter your billing address and information here.
hu: Itt adható meg a számlázási cím és a hozzá tartozó információk.

en: No countries found.
hu: Nem található ország
