ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: You must enter a valid e-mail address.
jv: Sampéyan kudu nglebokna alamat email sing bener.

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Confirm password
jv: Ketik ulang sandhiné
