ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: You must enter a valid e-mail address.
kk: Дұрыс e-mail мекенжайын енгізіңіз.

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Confirm password
kk: Құпиясөзді растаңыз
