ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Terms and Conditions
lt: Taisyklės

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Saved addresses
lt: Išsaugoti adresai

en: Apply to order
lt: Taikyti užsakymui

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
lt: Užsakymo informacija bus nusiųsta jūsų el. pašto adresu, nurodytu žemiau.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
lt: <b>El. pašto adresai:</b> @email (<a href="!url">redaguoti</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
lt: Įveskite galiojantį el. pašto adresą arba spauskita  <a href="!url">čia</a> tam, kad prisijungtumėte prie savo paskyros

en: Confirm e-mail address
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Passwords must match to proceed.
lt: Slaptažodžiai turi sutapti.

en: New account details
lt: Naujos paskyros informacija

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
lt: <b>Pasirinktinai.</b> Naujas klientas gali pateikti savita paskyros informacija.<br />Mes tai sukursime už jus jei nieko neįvesite.

en: The e-mail address did not match.
lt: El. pašto adresai nesutampa.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
lt: Jau yra paskyra su šiuo el. pašto adresu. Naujos paskyros informacija bus ignoruojama.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
lt: Nario vardas  %name jau užimtas. Prašome pasirinkti kitą vardą arba palikite tuščia,jūsų el. pašto adresas bus naudojamas kaip prisijungimo vardas.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
lt: Jųsū įvesti slaptažodžiai nesutampa. Pabandykite dar kartą.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
lt: Leisti anoniminiams klientams pateikti naujos paskyros nario vardą.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
lt: Leisti anoniminiams klientams pateikti naujos paskyros nario slaptažodį.

en: New account details help message
lt: Naujos paskyros informacijos pagalbos žinutė

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
lt: Įveskite pagalbos žinutę kuri rodoma prie naujos paskyros informacijos laukelių .

en: Enter your billing address and information here.
lt: Čia įveskite mokėtojo adresą ir informaciją.

en: No countries found.
lt: Šalių nerasta

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
lt: Privalomas el.pašto patvirtinimas anoniminiams klientams.
