ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Terms and Conditions
mr: नियम आणि अटी

en: You must enter a valid e-mail address.
mr: तुम्ही योग्य ईमेल पत्ता एंटर करायलाच हवा

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता
