ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
no: E-post

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: You must enter a valid e-mail address.
no: Du må skrive inn en gyldig e-postadresse.

en: E-mail address
no: E-postadresse

en: Phone
no: Telefon

en: Address
no: Adresse

en: Saved addresses
no: Lagrede adresser

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
no: Ordreinformasjon vil bli sendt til e-postadressen oppgitt under.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
no: <b>E-postadresse:</b> @email (<a href="!url">endre</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
no: Oppgi din e-postadresse for denne ordren eller <a href="!url">klikk her</a> for å logge inn med en eksisterende brukerkonto og returnere til kassen.

en: Confirm password
no: Bekreft passord

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
no: Bukernavnet %name er allerede tatt. Vennligst oppgi et annet navn eller la feltet stå tomt for å la din e-postadresse bli brukernavnet ditt.

en: Enter your billing address and information here.
no: Vennligst oppgi fakturaadresse og kontaktinformasjon her.

en: No countries found.
no: Ingen land funnet.
