ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: You must enter a valid e-mail address.
nn: Du må oppgje ei gyldig e-post adresse.

en: E-mail address
nn: E-postadresse

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Saved addresses
nn: Lagra adresser

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
nn: Vi sender bestillingsinformasjonen til e-post-adressa knytta til kontoen din.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
nn: <b>E-postadresse:</b> @email (<a href="!url">endre</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
nn: Skriv inn ei gyldig e-post-adresse for denne tinginga eller <a href="!url">trykk her</a> for å logge på utan konto og etterpå kome attende til tinginga.

en: Confirm password
nn: Bekreft passord

en: Enter your billing address and information here.
nn: Skriv inn rekningsadressa her.
