ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: You must enter a valid e-mail address.
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu.

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Countries
sk: Štáty

en: Saved addresses
sk: Uložené adresy

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
sk: Informácie o objednávke budú poslané na váš e-mail uvedený nižšie.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
sk: <b>E-mailová adresa:</b> @email (<a href="!url">upraviť</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
sk: Vložte správnu e-mailovú adresu pre odoslanie objednávky alebo <a href="!url">sa prihláste</a> do vášho už existujúceho účtu a vráťte sa k odoslaniu objednávky (obsah košíka zostane zachovaný).

en: Confirm e-mail address
sk: Potvrdiť e-mailovú adresu

en: Confirm password
sk: Potvrdenie hesla

en: Passwords must match to proceed.
sk: Heslá sa musia zhodovať.

en: New account details
sk: Detaily nového účtu

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
sk: <b>Voliteľné.</b> Noví zákazníci môžu vložiť svoje vlastné údaje k používateľskému účtu.<br />Ak žiadne nevložíte vytvoríme ich pre vás my.

en: The e-mail address did not match.
sk: Emailové adresy sa nezhodujú.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
sk: Pre váš e-mail už účet existuje. Na novo zadané údaje nebude braný ohľad.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
sk: Použivateľské meno %name je už obsadené. Prosím, zvolte iné, alebo nechajte políčko voľné a bude použitý váš e-mail.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
sk: Vami zadané heslo nesúhlasí. Prosím skúste to znovu.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
sk: Povoliť anonymným zákazníkom zvoliť vlastné použivateľské meno pri registrácii.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
sk: Povoliť anonymným zákazníkom zvoliť vlastné heslo pri registrácii.

en: New account details help message
sk: Pomoc pri novom zákazníckom účte

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
sk: Vložiť správu s nápovedou, ktorá sa zobrazí v zoskupení polí s údajmi o novom používateľském účte, ak je zobrazený.

en: Enter your billing address and information here.
sk: Vložte vašu fakturačnú adresu a ďalšie potrebné údaje.

en: No countries found.
sk: Nebola nájdená žiadna krajina.

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
sk: Od anonymných zákazníkov požadovať potvrdenie objednávky e-mailom.
