ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: You must enter a valid e-mail address.
sl: Vnesi morate veljaven e-naslov.

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Confirm password
sl: Potrdi geslo
