ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Username
te: వాడుకరిపేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: E-mail address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Address
te: చిరునామా

en: Confirm password
te: సంకేతపదాన్ని నిర్ధారించండి
