ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: You must enter a valid e-mail address.
th: ท่านต้องกรอกอีเมล

en: E-mail address
th: อีเมล

en: Confirm password
th: ยืนยันรหัสผ่าน
