ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Şifre

en: You must enter a valid e-mail address.
tr: Geçerli bir e-posta adresi girmelisiniz.

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Saved addresses
tr: Mevcut adresler

en: Apply to order
tr: Sipârişe uygula

en: Confirm e-mail address
tr: E-posta adresini doğrula

en: Confirm password
tr: Şifreyi doğrula

en: Passwords must match to proceed.
tr: İşleme devam edilmesi için şifreler uyuşmalıdır.

en: New account details
tr: Yeni hesap detayları

en: The e-mail address did not match.
tr: E-posta adresi eşleşmedi.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
tr: E-posta adresiniz için mevcut bir üyelik bulunmaktadır. Yeni girdiğiniz üyelik bilgileri dikkate alınmayacaktır.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
tr: %name kullanıcı adı hâli hazırda kullanılmaktadır. Lütfen farklı bir kullanıcı adı giriniz veya kullanıcı adı alanını boş bırakınız.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
tr: Girdiğiniz şifreler örtüşmemektedir. Lütfen tekrar deneyin.

en: New account details help message
tr: Yeni hesap detayları yardım mesajı

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
tr: Yeni hesap detayları alanında görülecek yardım metni giriniz.

en: Enter your billing address and information here.
tr: Fatura adres ve bilgilerinizi giriniz.
