ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ar: بريد إلكتروني

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة السر

en: You must enter a valid e-mail address.
ar: يجب أن تدخل عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Confirm password
ar: أكِّد كلمة السر
