ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
bg: Е-мейл

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: You must enter a valid e-mail address.
bg: Трябва да въведете валиден имейл адрес.

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Saved addresses
bg: Запазени адреси

en: Order created through website.
bg: Поръчка направена през сайта.

en: Apply to order
bg: Приложи към поръчката

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
bg: Въведете валиден e-mail за поръчката или <a href="!url">кликнете тук</a> за да влезете в сайта с вашия профил и да се върнете в количката.

en: Confirm e-mail address
bg: Потвърди e-mail адрес

en: Confirm password
bg: Потвърждаване на паролата

en: Passwords must match to proceed.
bg: Паролите трябва да съвпадат за да продължите.

en: New account details
bg: Детайли за новия профил

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
bg: <b>Опция.</b> Новите потребители могат да създадат свой профил.<br />Ако не въведете нищо ние ще направим временен за вас.

en: The e-mail address did not match.
bg: E-mail адреса не съвпада.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
bg: За вашия e-mail вече има профил. Детейлите въведени за нов профил няма да бъдат приети.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
bg: Потребителското име %name вече е заето. Моля въведете различно име или оставете полето празно ако искате името да бъде вашия e-mail.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
bg: Въведената парола не съвпада. Опитайте пак.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
bg: Позволи на анонимните потребители да въведат име за нов профил.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
bg: Позволи на анонимните потребители да въведат парола за нов профил.

en: New account details help message
bg: Съобщение при създаване на нов профил.

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
bg: Въведете съобщението за помощ показвано при създаването на нов профил.

en: Enter your billing address and information here.
bg: Въведете вашия адрес за плащане и информация тук.

en: uc_cart
bg: uc_количка
