ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: You must enter a valid e-mail address.
ca: Heu d'introduir una adreça de correu electrònic vàlida.

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Phone
ca: Telefon

en: Address
ca: Adreça

en: Countries
ca: Països

en: Apply to order
ca: Aplica a la comanda

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
ca: Les dades de la comanda s'enviaran al correu electrònic del vostre compte que es mostra més avall.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
ca: <b>Adreça de correu electrònic:</b> @email (<a href="!url">edita</a>)

en: Confirm password
ca: Confirma la contrasenya

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
ca: <b>Opcional.</b> Els nous clients poden facilitar les dades del seu compte personalitzat.<br />Si no s'introdueix cap valor, es crearan aquests per a vostè.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
ca: Permet especificar als clients anònims un nou nom del compte d'usuari.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
ca: Permet especificar als clients anònims una nova contrasenya del compte d'usuari.

en: New account details help message
ca: Missatge d'ajuda del nou detall de compte

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
ca: Introduïu el missatge d'ajuda que apareix en el conjunt de camps del detall del nou compte, quan es mostra.

en: Enter your billing address and information here.
ca: Introduïu l'adreça i la informació de facturació.

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
ca: Requereix confirmació via correu electrònic durant el procés de pagament per als clients anònims.
