ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: You must enter a valid e-mail address.
cs: Je třeba zadat platnou e-mailovou adresu.

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Countries
cs: Země

en: Saved addresses
cs: Uložené adresy

en: Order created through website.
cs: Objednávka byla vytvořena prostřednictvím webu.

en: Apply to order
cs: Aplikovat na objednávku

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
cs: Informace o objednávce budou poslány na e-mail uvedený níže.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
cs: <b>E-mailová adresa:</b> @email (<a href="!url">upravit</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu pro odeslání objednávky nebo <a href="!url">se přihlašte</a> do Vašeho již existujícího účtu a vraťte se k odeslání objednávky (obsah košíku zůstane zachován).

en: Confirm e-mail address
cs: Potvrdit e-mailovou adresu

en: Confirm password
cs: Potvrzení hesla

en: Passwords must match to proceed.
cs: Hesla se musí shodovat

en: New account details
cs: Detaily nového účtu

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
cs: <b>Volitelně.</b> Noví zákazníci mohou vložit své vlastní údaje k uživatelskému účtu.<br />Pokud žádné nevložíte, vytvoříme je pro Vás.

en: The e-mail address did not match.
cs: E-mailová adresa nesouhlasí.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
cs: Pro váš e-mail již účet existuje. Na nově zadané údaje nebude brán ohled.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
cs: Uživatelské jméno %name je již obsazeno. Prosím, vložte jiné, nebo nechte pole volné a bude použit váš e-mail.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
cs: Vámi zadané heslo nesouhlasí. Prosím zkuste to znovu.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
cs: Povolit anonymním zákazníkům zvolit vlastní uživatelské jméno při registraci.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
cs: Povolit anonymním zákazníkům zvolit vlastní heslo při registraci.

en: New account details help message
cs: Nápovědný text pro zadání detailů nového účtu

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
cs: Zadejte nápovědný text, který se zobrazí při vytváření nového účtu u sady polí s detaily.

en: Enter your billing address and information here.
cs: Zadejte fakturační adresu a další potřebné údaje.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
cs: Omlouváme se. Při zpracování vaší objednávky došlo k chybě, která nám v tuto chvíli brání v dokončení zpracování. Prosíme, kontaktujte nás. Budeme snažit problém vyřešit co nejdříve.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
cs: Do pokladny byla odeslána prázdná objednávka! Košík s ID objednávky: @cart_order

en: No countries found.
cs: Nebyly nalezeny žádné země.

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
cs: Od anonymních zákazníků požadovat potvrzení objednávky e-mailem.

en: Please confirm if you agree with our terms and conditions that apply on all our purchases.
cs: Potvrďte prosím, že souhlsíte s podmínkami a ujednáními, které se vztahují na vaše nákupy.

en: I agree with the terms above
cs: Souhlasím s výše uvedenými podmínkami
