ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: You must enter a valid e-mail address.
eo: Vi devas entajpi validan retpoŝtadreson.

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Confirm password
eo: Konfirmu pasvorton
