ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Saved addresses
et: Salvestatud aadressid

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
et: Tellimuse andmed saadetakse sinu konto meiliaadressile.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
et: <b>E-posti aadress:</b> @email (<a href="!url">muuda</a>)

en: Confirm e-mail address
et: Kinnita e-posti aadress

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: The e-mail address did not match.
et: E-posti aadressid ei klapi.

en: Enter your billing address and information here.
et: Sisesta siia aadress, kuhu saadetakse arve.
