ECO (Extra Customization Options for Ubercart) (6.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: You must enter a valid e-mail address.
fa: شما باید یک نشانی پست الکترونیک معتبر وارد کنید.

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Confirm password
fa: تایید گذرواژه
